Doprava zdarma

Croozer Kid For 1 Plus (odpružený)

2+2
  • 20 390 Kč 3 200 Kč –16 %
  • Vyprodáno
17 190 Kč
Kategorie: Vozíky Croozer
 

Croozer Kid Plus for 1 – skutečný všeuměl se špičkovým pohodlím
Tlumiče Sylomer® vozíku Croozer Kid Plus for 1 vzbudí ve vašem dítěti pocit, že se takřka vznáší. Výhody tohoto systému oceníte zejména, pokud trávíte společně na cestách hodně času. A určitě se vám zalíbí úroveň vybavení, které vám umožňuje používat váš Croozer třemi způsoby: jako vozík za kolo, kočárek nebo joggingový vozík do každého terénu.

Váš Croozer pro každou situaci
Váš vozík Croozer Kid Plus for 1 je se svou nádhernou světle modrou barvou překrásný, ať už ho používáte jako vozík za kolo, kočárek do města či vozík na brusle nebo běh. Můžete ho přestavět, složit nebo rozložit během několika sekund. Je proto velice snadné vzít si ho s sebou na dovolenou. Vozík Croozer vám také nabízí dostatek prostoru na hračky, náhradní oblečení či nákupní tašky. A naše všestranné příslušenství je pro váš vozík Croozer dokonalým doplňkem.

Díky tlumičům Sylomer® skvěle sedí na cestách
Vozík Croozer Kid Plus for 1 je vybaven ojedinělými tlumiči Sylomer®. To funguje bez potřeby jakéhokoliv nastavování v závislosti na zatížení a nabízí štědrý zdvih 45 mm. Protože se tvrdost pružiny přizpůsobuje aktuálnímu zatížení, nemusíte si dělat starosti s nastavováním. Pružící prvky Sylomer® odolávají vlivům počasí, za všech okolností zachovávají stabilitu a nejsou nepříznivě ovlivněny krátkodobým přetížením, dokonce ani ve velmi extrémních případech. To znamená, že ani například při cestě po úseku plném nerovností nezačne vozík poskakovat nebo se kymácet; namísto toho tlumiče zajistí, že se vozík okamžitě ustálí ve své původní pozici. Výsledek – vaše dítě může cestovat v maximálním pohodlí.

Bezpečnost – v tomto ohledu nesneseme kompromisy
Dětská kabina vozíku Croozer Kid Plus for 1 zaručuje, že jsou vaše děti vždy skvěle chráněny. Využili jsme rámu vozíku Croozer Kid k tomu, abychom vytvořili bezpečnou ochrannou zónu pro vaše dítě, v níž se může cítit bezpečně a jako doma. Nárazníky chrání váš vozík Croozer Kid před poškozením, pokud snad špatně odhadnete šířku vašeho vozíku za kolo. Polstrované opěrky zajišťují, že je vaše dítě dobře usazeno a může se v poklidu prospat. Všechny materiály, použité při výrobě vozíku Croozer, jsou pravidelně kontrolovány proti přítomnosti toxických látek.

Příslušenství pro vozík Croozer Kid Plus for 1
Váš modrý Croozer je dodáván s kombinovaným krytem, skládajícím se z ochrany proti dešti a síťky proti hmyzu, která chrání v zimě před větrem a chladem a v létě před blátem a hmyzem. Můžete si také objednat další užitečné příslušenství, jako ochranu proti dešti, sluneční clonu, zimní oteplovací pytel či tašku na lahve. Když je vaše dítě ještě hodně malé, bude potřebovat dodatečnou oporu. Tu mu nejlépe zajistíte použitím miminkovníku či opory hlavy a trupu.

Croozer Kid for 1 – informace a údaje
Vozík Croozer Kid Plus for 1 je vyroben pro maximální zátěž 30 kg. Po složení a odmontování řídítek a kol má vozík praktické rozměry 105 x 73 x 28 cm. Sada zahrnuje oj s montáží na osu kola, druhý závěs, bezpečnostní vlaječku, kočárkové kolečko a velké přední kolo se závěsy. Pevný bezpečnostní rám nabízí desetiletou záruku.

Video: 3 in 1

Video: 3 in 1

Video: Sylomer suspension

Video: Sylomer suspension

 Vlastnosti výrobku

Maximální šířka v ramenou  40 cm
Prostor pro nohy  58 cm
Vnitřní výška
65 cm
D x Š x V (bez řídítek) 108 x 76 x 89 cm
D x Š x V složený (bez řídítek a kol)  105 x 73 x  28 cm
Výška řídítek (min./max.) 97 / 110 cm
Hmotnost (pohotovostní s řídítky a kol)  15,9 kg
Maximální náklad  30 kg
Kola  20″ kola s výpletem (16" přední kolo)
Barvy  Sky Blue / Brown
Bezpečnostní prvky  pětibodové pásy, reflexní označení výšky a šířky, ochrana proti překocení
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.