Doprava zdarma

Croozer Kid For 2 Plus (odpružený)

2+2
  • 21 990 Kč 3 000 Kč –14 %
  • Vyprodáno
18 990 Kč
Kategorie: Vozíky Croozer
 

Croozer Kid Plus for 2 – pohodlné všestranné řešení pro 2 děti
V prostorném vozíku Croozer Kid Plus for 2 je dost místa na pohodlné usazení dvou dětí. Je vybaven tlumiči Sylomer®, díky kterým se budou vaše děti cítit, jako by se vznášely. Ve vozíku Croozer Kid Plus for 2 má každé dítě svou vlastní sedačku, kterou můžete přizpůsobit věku dítěte, tzn. například použít miminkovník nebo oporu hlavy a trupu. Vozík Croozer můžete použít jako vozík za kolo, kočárek či vozík na běh nebo bruslení.

Váš Croozer je vždy všude s vámi
Váš vozík Croozer Kid Plus for 2 vám nabízí dokonalou přizpůsobivost. Můžete ho použít jako vozík za kolo. Se svou nádhernou světle modrou barvou je stejně stylový i jako kočárek, když potřebujete nakupovat. Jdete-li běhat nebo na výlet, můžete ho také vzít s sebou v joggingové variantě. Všechny tři možnosti jsou zahrnuty v ceně. Přestavět vozík můžete sami a během chviličky – je to skutečně snadné. Pokud ho potřebujete někam přepravit, lze ho během několika sekund složit a potom znovu rozložit. A jeho obrovský zavazadlový prostor znamená, že budete mít k dispozici místo na spoustu nákupů, hraček a náhradního oblečení.

Tlumiče Sylomer® poskytují vozíku Croozer dokonalé jízdní vlastnosti
Ojedinělé tlumiče Croozer Sylomer® jsou stejně efektivní v případě jediného dítěte (10 kg) i dvou šestiletých dětí (45 kg) a není třeba provádět žádná nastavení. Tvrdost pružin se automaticky přizpůsobuje zatížení. Díky svým skvělým jízdním vlastnostem a prvotřídním tlumičům nebude váš vozík Croozer po nerovných cestách poskakovat, ani se nebude nijak kymácet. Váš vozík Croozer dokonce odolá krátkodobému extrémnímu přetížení. Můžete si tak být naprosto jisti, že si vaše děti vychutnají pohodlnou a dokonale hladkou jízdu.

Bezpečnost a ochrana pro vaše děti
Váš vozík Croozer Kid Plus for 2 zaručuje, že jsou vaše děti vždy skvěle chráněny. Ochranná dětská kabina je vysoce pevná a sestává z trubkového rámu. Kromě toho obsahuje polstrované opěrky, na kterých vaše dítě může spokojeně podřimovat. Pokud snad špatně odhadnete šířku vašeho vozíku Croozer, je chráněn také nárazníky. Všechny materiály jsou pravidelně kontrolovány proti přítomnosti toxických látek.

Příslušenství pro vozík Croozer Kid Plus for 2
Kombinovaný kryt, který je dodáván standardně a skládá se z ochrany proti dešti a síťky proti hmyzu chrání vaše děti v létě před blátem a hmyzem a v zimě před větrem a chladem. Příslušenství jako zimní oteplovací pytel, sluneční clona či ochrana proti dešti poskytuje vašim pasažérům ještě lepší ochranu před živly. Jednotlivé sedačky vašich dětí můžete uzpůsobit jejich věku a individuálním potřebám: miminkovník, opěrný systém a měkké vlněné polstrování popruhů zajišťují, že se jim dostane veškeré opory, kterou potřebují.

Croozer Kid for 2 – informace a údaje
Vozík Croozer Kid Plus for 2 je vyroben pro maximální zátěž 45 kg. Vaše děti uvnitř mají spoustu místa: s šířkou v ramenech až 35 cm, výškou 65 cm a prostorem pro nohy 58 cm. Společně s balením 3 v1 dostanete oj s montáží na osu kola, kolečko pro golfové hole, velké přední kolo se závěsy a pestrobarevnou bezpečnostní vlaječku. Pevný bezpečnostní rám nabízí desetiletou záruku.

Video: 3 in 1

Video: 3 in 1

Video: Sylomer suspension

Video: Sylomer suspension

Vlastnosti výrobku

Maximální šířka v ramenou  35 cm
Prostor pro nohy  58 cm
Vnitřní výška
65 cm
D x Š x V (bez řídítek) 108 x 90 x 88 cm
D x Š x V složený (bez řídítek a kol) 105 x 87 x 28 cm
Výška řídítek (min./max.)
97 / 110 cm
Hmotnost (pohotovostní s řídítky a kol)  17,5 kg
Maximální náklad  45 kg
Kola  20″ kola s výpletem (16" přední kolo)
Barvy  Sky Blue / Brown
Bezpečnostní prvky  pětibodové pásy, reflexní označení výšky a šířky, ochrana proti překocení
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.